Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşundan itibaren otomatik kapı sektöründe yer almış ve hizmetlerine devam etmiştir. Sektöründe profesyönel sistemler üzerine faklı ülke ürün ve markaların temsilciliğini yapmış, farklı markaların da tecrübelerini kazanmıştır. 2007 yılında ERSSYSTEM Markasını oluşturmuştur. Bu marka ile birlikte Tamamiyle ithal olan otomatik kapı sektöründe, YERLİ ÜRÜN üretmeyi ilke edinmiştir. 2008 yılı itibariyle de TÜRK MALI olan ERSSYSTEM markasıyla yanakayar fotoselli kapılarınının imalatına başlamıştır. Sektörde TÜRK MALI'na güvenin en az olduğu dönemlerden birinde üretime başladığı halde, kaliteli üretim yaparak bu imajı kıran ve birçok ülke markalarına göre; üstün teknoloji kullandığı, oldukça rekabetçi ürünleri ortaya çıkarmıştır.

Üzerine almış olduğu TÜRK MALI üreticisi misyonunu ileriye taşıyarak, bu markayı tercih edenlerin kalite arayışında doğru yerde bulunduklarını hissettiren bir TÜRK markası olmuştur. Sektörde ‘‘ucuz satıcı, değil! kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzerine elinden geleni yapan, ne pahasına olursa olsun Eryapı metal çatısı altında kalite sunan ve bunda kararlı olan bir şirkettir. Bizim şirket olarak, üretimimizi ve yatırımımızı bu kararlılık çerçevesinde her yıl büyütmek hedefimizdir. ERSSYSTEM olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kaliteli hizmet ve üretimi yasal mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde, planlı ve sürekli kalite sunma politikası ve bilinciyle üretim yapmaktadır.

ERSSYSTEM yönetim ve üretim ekibi, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden, alanında uzman, yaptığı işi en iyi şekilde tamamlayan, bilinçli kişilerden oluşmaktadır. Ekibini günümüzün değişen şartlarına göre sürekli eğiterek, güler yüzlü hizmet veren, işini en iyi yapanlardan olma çabasıyla, güvenilir firma olma yolunda sürekli kendini yenilemektedir. Proje çalışmalarında bilgili, konusunda deneyimli çalışma ekibi ile farklı proje veya detay çözümleri sunar. Bayi veya toptan satışta müşterileriyle tam bir diyalog içerisinde olup, hızlı cevaplama ve sorun çözümü sunan, ürünün teknik desteği ve eleştirisel yöndeki tüm detayların üzerinde özellikle duran bir firmadır.

   Şuan ERYAPI METAL OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarda faaliyetlerine son sürat devam etmektedir. Bayiilikler ve aktif satışları ile piyasada ve aranılan bir isim haline gelmiştir.